MasT3r Counter Strike 1.6 Server
In curand ne vom muta pe WwW.FroZenCs.Com,va rugam sa va faceti conturi.

Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

MasT3r Counter Strike 1.6 Server
In curand ne vom muta pe WwW.FroZenCs.Com,va rugam sa va faceti conturi.
MasT3r Counter Strike 1.6 Server
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

+2
klux
Silenc3^DarK^$ouL
6 participan?i

In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  Silenc3^DarK^$ouL Lun Sept 01, 2008 7:09 pm

dak mai comenteaza la mn pe server cer scoaterea adminului...
a inceput sa isi ia figuri exact k vyorel si sa nu respecte admini vechi si MAI MARI mad
azi eram in d2 si am dat la vote d2long k eram 3 la 3...prea mare....
cica la el :"bha ce faci?"
si dupa a inceput toata cearta....
era si HaTe intrat de nush unde si mi-a zis kare m-a enervat
i-am zis k h|dan si-a luat-o in cap de knd are admin
i-am zis lu ala fac ce vreau odata ce sunt putini playeri pe server si am RANG-ul(pentru noob k nici nu stia ce e ala k a inteles rank) cel mai mare de pe server k fak ce vreau.....adika am dat la vote d2long..
a inceput sa-mi ceara mie explicatii...
cer sa luati masuri pt asta...cel putin verbale mad ....k face la fel k vyorel (si doar stiti ce a fost cu ala)...

h|dan-e ai grija cum te porti....urmatoru topic cer sa ti se scoata adminu`...erai de treaba da te-ai prostit( idem vyo) de knd ai luat admin... mad mad mad
Silenc3^DarK^$ouL
Silenc3^DarK^$ouL
God'z MasterCs
God'z MasterCs

Numarul mesajelor : 36
Varsta : 34
Localizare : Giurgiu
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5835
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/06/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  klux Lun Sept 01, 2008 7:16 pm

silence.. Names era fratimio si am auzit ca tu erai mai mult de vina .. el o fost de fata la tot ^^ .. tu ca si admin .. mia mare in grad .. trebe sa te comporti la fel l... nu sa te dai amre ca ai admin -.- .. trebe sa ai respect fata de playeri ..h|dan io am jucat cu el .. si nu cred ca ar fii el de vina .. si am mai auzit silence ca tu cam injuri pe sv -.- .. ai ami multa grija cum vb .. io nu cer scoaterea lui h|dan .. si nici sa luati masuri .. io creca silence tie ar trebui luate masuri .. Exclamation
klux
klux
Membru Junior
Membru Junior

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 32
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5809
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/06/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  h|DaN Lun Sept 01, 2008 7:37 pm

as dori si eu sa stiu si eu ceva:
daca esti mai mare in rang ai voie sa faci ce vrei?
[G]*DEAD*Silenc3^DarK^$ouL : ai grija cum vbesti cu admini vechi si nu ma enervaX(
**[Mastercs.idle.ro] Slaughter a fost deconectat din cauza pingului prea ma
[G]*DEAD*Silenc3^DarK^$ouL : iau ce decizi vreau dak sunt cel mai mare in rang pe server
[AMXX] *Paolo* S1L3NT K1LL3R (86.31.148.90,) trying to connect
nikita maksimov has left the ga
intradevar era d2 si erau in total 8 oameni a dat la vote si iam zis ce face ca abia intrase harta. si el mia spus cceva de genul:"citesete regulamentul noobule"
daca sunt helper oare asa trebuie sa mi se vorbeasca, oare daca sunt helper sunt echivalent cu un clovn...straight face intradevar daca sunt codati cer ajutorul adminilor mai mari iar daca nu iau ip codatului si ii dau slay intruna pana iese.astazi cu o harta inainte pe fy_snow era un codat iam dat blind si iam spus lui silent sa ii dea ban...si nu mia raspuns apoi am inceput sa ii dau slay si el fara sa ma intrebe nimic a scris cu "caps lock":ce am cu el de ce ii dau slay si sa termin la care dupa 2 min si- a dat si el seama si ia dat ban:|.poate ca nu sunt moderator dar sunt un admin ,mai mic dar asta. pe forum scrie ca toti adminii trebuiesc respectati:|
cu toate numele mele am intotal 80 si ceva de ore silence tu ai 87 nu e prea mare diferenta...Daca consideri master ca am gresit imi poti scoate adminul...Silence eu nu cer scaderea in rang a ta...
h|DaN
h|DaN
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5880
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/04/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  klux Lun Sept 01, 2008 7:42 pm

^deci uitati reclamatia facuta de dark : Silenc3^DarK^$ouL : iN **** MEA CU TOTI ADMINI MAI LASATI-MA IN **** MEA IN PACE K SUNT SATUL. -.- asta da afirmatie -.-
klux
klux
Membru Junior
Membru Junior

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 32
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5809
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/06/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  Silenc3^DarK^$ouL Lun Sept 01, 2008 7:47 pm

bha fratilor ce-avetzi mha toti mad ???
NU MAI AM NEVOIE DE NIMIK
NU IMI MAI SPUNETI NIMIK PE SERVER
NU MAI VBESC CU NIMENI IN TIMP CE JOK
LASATI-MA K SUNT SATUL contra mad mad NU MAI VREAU NIMIK
ORI MA JOK ORI MA LASA-TI IN PACE....nu pot sa jok k ma luati voi la intrebari
SI NOBB-UL ALA ASHA MERITA SPUS K EL E INGER
tot_eu dark4beast marlanu si altii stiu k nu vbesc urat...DOAR knd sunt enervat la culme...SI ASTA IMI FACETI VOI...
NUMAI GATHA M-AM SATURAT mad mad mad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NU MAI VBESC CU NICI UN ADMIN DECAT PE MESS SI PE FORUM
AVETI NEVOIE DE MINE SPUNE-TI AKOLO mad
Silenc3^DarK^$ouL
Silenc3^DarK^$ouL
God'z MasterCs
God'z MasterCs

Numarul mesajelor : 36
Varsta : 34
Localizare : Giurgiu
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5835
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/06/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  klux Lun Sept 01, 2008 7:48 pm

frate silence io te las in pace .. da pe sv nu te las sa faci ce vrei ca esti moderator -.- .. nu uitati de afirmatia lui silence de mai sus ce am postat.. cer ca h|dan sa aiba moderator sa poate da ban la codati ios pro


Ultima editare efectuata de catre klux in Lun Sept 01, 2008 7:52 pm, editata de 2 ori
klux
klux
Membru Junior
Membru Junior

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 32
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5809
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/06/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  h|DaN Lun Sept 01, 2008 7:51 pm

silence mi-ai spus noob si pe sv...si ai mai spus pe forum ca te-am injurat.Nu tiam spus NIMIC daca esti asa nervos calmeaza-te bea o gura de apa si tai linistit
h|DaN
h|DaN
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5880
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/04/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  Silenc3^DarK^$ouL Lun Sept 01, 2008 8:14 pm

""astazi cu o harta inainte pe fy_snow era un codat iam dat blind si iam spus lui silent sa ii dea ban...si nu mia raspuns apoi am inceput sa ii dau slay si el fara sa ma intrebe nimic a scris cu "caps lock":ce am cu el de ce ii dau slay si sa termin la care dupa 2 min""

il urmaream si ti-am zis sa il lasi sa nu ii mai dai slay k nu puteam sa vad dak are aim si wall...si i-am dat ban knd am vazut k il lasi si l-am urmarit si am vazut mad

klux* pe server a zis la toti sa intre pe forum sa isi dea cu parerea ...la playeri de-atunci

klu* tu esti nervos de knd cu M a t a X atunci pe server este?
nu ma mai suporti delok.
asta e razbunare frate nu corectitudine!

si v-am zis...se vede si akum k am fost deranjat incontinuu pe server nu am fost lasat sa jok mad
sau eu trebuie dak sunt admin sa urmaresc tot si sa nu ma jok delok sa va las pe voi sa jucati linistiti?

GATA!!! lasati-ma de tot nu mai vbesc CU NIMENI PE SERVER DECAT CU MASTER knd si cum vrea el...
SI EXISTA REGULA BAI h!dan..


"RESPECTATI ADMINI MAI MARI IN RANG"

citeste regulament....k nu esti informat vad
ai admin da` degeaba....

am ajuns sa corob in gametracker de tot din cauza asta(0.69)
da-o-ncolo de trb mad ...k eu stau sa urmaresc normal...
vreau sa ma jok si gatha...clar?
Silenc3^DarK^$ouL
Silenc3^DarK^$ouL
God'z MasterCs
God'z MasterCs

Numarul mesajelor : 36
Varsta : 34
Localizare : Giurgiu
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5835
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/06/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  klux Lun Sept 01, 2008 8:33 pm

silence :
1 io iam zis la old angel sa intre sa si dea cu parerea nu la playeri -.- ca are si el dreptu ca ii admin .. nu conte ce grad are ..martotr old angel va confirma el -.-
2 cu M a t a x chestia aia .. io ti am zis .. din partea mea poti sai dai si ban .. da coduri nare .. si dece sa fiu de at suparat pe tine .. nervos ..revoltat :-j aia ii foaie verde
3 io nu am vazut la reguli server sa fie " respectati admini mai mari " -.- numa: ->Important: Limbajul trebuie sa fie decent si trebuie ca adminu sa respecte playerii :)
klux
klux
Membru Junior
Membru Junior

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 32
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5809
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/06/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  NoSounD Lun Sept 01, 2008 8:50 pm

bai ... deja va certati aiurea ... sa zis ce a fost de zis ...




TOPIC INCHIS

NoSounD
Super Membru
Super Membru

Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5828
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/06/2008

http://horia-sk8.hi5.com

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  cozaciuccs Lun Sept 01, 2008 8:52 pm

da aici klux are dreptate mia zis mie sa intru si sa imi dau cu parerea pe forum.
Fratilor ce e cu mancarimea asta intre admini,nu credeti ca ar trebui sa fim uniti,macar pe server.Parerea mea
Bafta all!!
cozaciuccs
cozaciuccs
God'z MasterCs
God'z MasterCs

Numarul mesajelor : 22
Varsta : 44
Localizare : Suceava
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5772
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/08/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  h|DaN Lun Sept 01, 2008 9:00 pm

imi cer scuze daca am facut ptea multe posturi dar mai trebuie sa spun ceva:
silence si eu sunt admin dar nu pot sa dau ban, astazi ti-am spus sa ii dai ban lu ala ca ii dadusem blind si nu a reactionat si puteai sa spui:frate stai ca il urmaresc dar daca tu nu ai zis nimic eu am luat masurile necesare.Si acuma sa fim seriosi nu ai vazut cand dadea prin pereti sau cam astepta trebuia sa mai stai si 10 min pe el...si klux nu cred ca e suparat pe tine din seara aia ca nu ar avea motiv. atunci chiar ia dat ban lui matax ca sa nu ne mai certam...pur si simplu a vazut si el cum ai reactionat.Si nu trebuie sa citesc regulamentul ca sa stiu ca trebuie sa ne respectam reciproc sau ca nu trebuie sa vorbim urat ceea ce tu nu ai facut.Pe master care e cel mai mare in grad nu l-am auzit sa spuna vreodata "noobule" sau altceva dar tu... fara suparare cred ca varsta e devina.IMI CER SCUZE DACA AM GRESIT CU CEVA!si am terminat
h|DaN
h|DaN
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5880
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/04/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re:funny :))

Mesaj  MasTeR *Darky Lun Sept 01, 2008 9:16 pm

hohoho gata discutiile ! Nu mai bn inchidem noi topicu ? Hai gata cearta sa nu va mai vad certanduva wink
MasTeR *Darky
MasTeR *Darky
Membru Senior
Membru Senior

Numarul mesajelor : 57
Varsta : 33
Localizare : BuCuReStI ^ Militari ^
Respectarea regulilor : h|dan si-a luat-o in cap k vyorel 111010
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5873
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/04/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  Silenc3^DarK^$ouL Lun Sept 01, 2008 9:28 pm

ori terminam cu balciul si cearta intre admini ori imi dau adminul si cer sa fiu bannat!!!
da` nu ma mai deranjati pe server si imi spune-ti k lache e codat drache e codat...k vad si eu si urmaresc...bn asha?
sau o luam de la capat?!?

pakat...era bn pana au disparut mai multi admini in vacanta....astept intoarcerea lor

am zis....DAK MAI IMI REPROSEAZA VREUN ADMIN CEVA imi dau singur adminul si cer sa fiu bannat PERMANENT!!
nu merita sa ma cert cu toti si sa nu pot sa jok CS cum trebuie(k va asigur k am chef mereu sa jok si pot sa jok mult mai bine...da` dak sunt enervat..se termina tot chefu`)

de urmarit stiu ce inseamna adminat...altfel dak eram noob nu ceream admin si upgrade dupa..


IMI CER SCUZE TUTUROR ADMINILOR cu care m-am certat si sper sa nu mai fie ceva...pt k atunci o sa fie GAME OVER!!
Silenc3^DarK^$ouL
Silenc3^DarK^$ouL
God'z MasterCs
God'z MasterCs

Numarul mesajelor : 36
Varsta : 34
Localizare : Giurgiu
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5835
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/06/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  Silenc3^DarK^$ouL Lun Sept 01, 2008 9:28 pm

am fumat 7 tigari cat am postat asta(3 minute)
nu mai poth de draci..........
Silenc3^DarK^$ouL
Silenc3^DarK^$ouL
God'z MasterCs
God'z MasterCs

Numarul mesajelor : 36
Varsta : 34
Localizare : Giurgiu
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5835
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/06/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  klux Lun Sept 01, 2008 9:35 pm

ok..io sunt de acord.. numa sa fii si tu de acord cu h|dan .. si sper sa ne intelegm ca si inainte -.-



da io tot cer ca h|dan sa aiba moderator pro ..il vad destul de des pe sv ..
klux
klux
Membru Junior
Membru Junior

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 32
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5809
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/06/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re:funny :))

Mesaj  MasTeR *Darky Lun Sept 01, 2008 9:44 pm

Tot darky aduce pacea Very Happy
MasTeR *Darky
MasTeR *Darky
Membru Senior
Membru Senior

Numarul mesajelor : 57
Varsta : 33
Localizare : BuCuReStI ^ Militari ^
Respectarea regulilor : h|dan si-a luat-o in cap k vyorel 111010
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5873
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/04/2008

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  NoSounD Lun Sept 01, 2008 11:52 pm

TOPIC INCHIS

NoSounD
Super Membru
Super Membru

Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Warn :
h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Right_bar_bleue

Puncte : 5828
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/06/2008

http://horia-sk8.hi5.com

Sus In jos

h|dan si-a luat-o in cap k vyorel Empty Re: h|dan si-a luat-o in cap k vyorel

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum