MasT3r Counter Strike 1.6 Server
In curand ne vom muta pe WwW.FroZenCs.Com,va rugam sa va faceti conturi.

Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

MasT3r Counter Strike 1.6 Server
In curand ne vom muta pe WwW.FroZenCs.Com,va rugam sa va faceti conturi.
MasT3r Counter Strike 1.6 Server
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Re:admin dat prea repede

3 participan?i

In jos

Re:admin dat prea repede Empty Re:admin dat prea repede

Mesaj  MasTeR *Darky Dum Sept 07, 2008 10:01 pm

Ma scuzati ca zic asta....poate uni sar supara dar nu mi se pare corect ca sa dat tocmai administrator lu flash.... worried...cere slot si ajunge la administrator straight face Parerea mea e ca trebuia maxim helper....si suntem cam multi admini bounce
MasTeR *Darky
MasTeR *Darky
Membru Senior
Membru Senior

Numarul mesajelor : 57
Varsta : 33
Localizare : BuCuReStI ^ Militari ^
Respectarea regulilor : Re:admin dat prea repede 111010
Warn :
Re:admin dat prea repede Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Re:admin dat prea repede Right_bar_bleue

Puncte : 5873
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/04/2008

Sus In jos

Re:admin dat prea repede Empty pFFF :))))

Mesaj  F L a S h Dum Sept 07, 2008 10:27 pm

Master * Darky dak tu ai slot...tre sa n`am eu admin Fara ca prima data sa am "slot" ? Question
1.eu joc des pe srv...aproape ToaTa ziua si seara...
2.te crezy prea important...
3.ash vrea sa am moderator mey darky ... : [deoarece sunt eoo pe srv...si e harta "inferno" si suntem 3 playeri...din care 2 codati lol! ] si nu am acces la amx_votemap

4.si la mine la pT cererea de sloT uh te`ai gasit sa ziki : Yo's mai al dreq si dau pro numai la 25 :))unde Nosound e "god" si a zis la 20 ore kiss !! gandestete ka astea 35 ore..le`am facut in mai putin de o sapt pe master scratch
deci nu te supy "master * darky"
F L a S h
F L a S h
Membru Senior
Membru Senior

Numarul mesajelor : 71
Varsta : 32
Localizare : Arad
Respectarea regulilor : Re:admin dat prea repede 441010
Warn :
Re:admin dat prea repede Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Re:admin dat prea repede Right_bar_bleue

Puncte : 5738
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/09/2008

http://sor1n-flash13288.hi5.com

Sus In jos

Re:admin dat prea repede Empty Re:admin dat prea repede

Mesaj  MasTeR *Darky Dum Sept 07, 2008 10:40 pm

Poate ca yo nam chef sami petrec toata ziua jucand cs :) ai ceva impotriva asta?si stai calm ca yo pentru a primi adminu meu intreabai p ceilalti cat am jucat sal primesc si nu ma cred important. doar ca sunt de atata timp p sv si cred ca am dreptu sami spun parerea si sa stii si tu ca joc destul de des doar ca nam avut nici un chef in ultimele zile si am avut niste probleme wink! Stai calm ca iti dadeam pro ca nus dala ! App poti sa joci si 1000 de ore ca p mn nu ma doare de cate ai ! Si esti cam tupeist la faza asta ai grija fiindca nu esti mare valoare ! Si daca ai ceva impotriva mea dute si fa reclamatie atentie!
MasTeR *Darky
MasTeR *Darky
Membru Senior
Membru Senior

Numarul mesajelor : 57
Varsta : 33
Localizare : BuCuReStI ^ Militari ^
Respectarea regulilor : Re:admin dat prea repede 111010
Warn :
Re:admin dat prea repede Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Re:admin dat prea repede Right_bar_bleue

Puncte : 5873
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/04/2008

Sus In jos

Re:admin dat prea repede Empty Re: Re:admin dat prea repede

Mesaj  NoSounD Dum Sept 07, 2008 10:47 pm

hopa baietzi.. stati cuminti .... eo am zis pro pt slot pt ce ai fakt u cererea ... pt administrator ai mult de munca baiete ... nu o lua asa de repede... ai acces la amx_votemap si de la administrator si de la helper :) asa ca ar trebuii sa ai helper... u ai cerut slot... nu administrator ... si cred k ai cam mult tupeu sa ceri de o data si moderator. ... acumuleaza 80 de ore macar :) .... master te rog sa faci ceea ce crezi k trebuie ... eu sunt pro .. pt slot .. cel mult helper

NoSounD
Super Membru
Super Membru

Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Warn :
Re:admin dat prea repede Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Re:admin dat prea repede Right_bar_bleue

Puncte : 5828
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/06/2008

http://horia-sk8.hi5.com

Sus In jos

Re:admin dat prea repede Empty Re: Re:admin dat prea repede

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum